Systemy i technologie informatyczne w logistyce – Programy do CMR – Maciosoft

Systemy i technologie informatyczne w logistyce - Programy do CMR - Maciosoft

 Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 41

Pełna obsługa różnego rodzaju zleceń transportowych i spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft oferuje rozwinięty system SPEDTRANS, dzięki któremu możliwa jest pełna automatyzacja firmy. System ten sprawdzi się w branżach:

  • transportowej,
  • spedycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej oraz produkcyjnej.

Program rośnie wraz z firmą Klienta, w związku z czym jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak i wielooddziałowej, posiadającej rozbudowaną flotę samochodów oraz magazyny logistyczne. Gwarantujemy opcję wykorzystywania programu na własnym serwerze lub w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM obejmuje ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już prawie 2000 Klientów. Wykorzystując go, można wystawiać zlecenia transportu i spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program posiada moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz więcej: https://www.listprzewozowy.com.pl/pl/systemy-i-technologie-informatyczne-w-logistyce-dlaczego-warto-skorzystac-z-oprogramowania-spedtrans/

  • Listing ID: 4822
Dane kontaktowe

Grodziska 23, Musuły96-321 Pokaż numer telefonu *****

Contact listing owner